Sauskelnės Merries S 4-8 kg | NEMOKAMAS pristatymas

Sauskelnės Merries S 4-8 kg, 82 vnt.

SKU: 30812

19.99

Japoniškos Merries sauskelnės – tai sauskelnės iš natūralaus pluošto, kvėpuojančios, minkštos ir itin gerai sugeriančios. Gamintojai panaudojo geriausias technologijas, kad šios sauskelnės taptų itin gerai sugeriančios, bet kartu plonos ir minkštos. Sauskelnės sukurtos taip, kad skystis patenka į specialų absorbuojantį sluoksnį ir nesiliečia su mažylio oda.

  • Išorinis sauskelnių sluoksnis kvėpuoja
  • Idealiai sugeria
  • Sugeriantis sluoksnis platus ir plastiškas
  • Nevaržo judesių, nespaudžia pilvuko ir kojyčių
  • Dvigubos apsauginės klostės apsaugo nuo pratekėjimo, bet nesukelia nepatogumo jausmo
  • Turi indikatorių, kuris parodo, kad laikas keisti sauskelnes
  • Skirtos vaikams nuo 4 iki 8 kg

Kiekis:

Kodas: 30812 Kategorija:

Japoniškos sauskelnės Merries

Sauskelnės Merries S – tai sauskelnės iš natūralaus pluošto, kvėpuojančios, minkštos ir itin gerai sugeriančios. Gamintojai panaudojo geriausias technologijas, kad šios sauskelnės taptų itin gerai sugeriančios, bet kartu plonos ir minkštos. Jos puikiai tinka ne tik miegui, bet ir ilgoms kelionėms bei pasivaikščiojimams. Sauskelnės itin gerai apgaubia užpakaliuką, todėl vaikutis jaučiasi labai patogiai ir atrodo lyg dėvėtų įprastas medvilnines kelnaites

Specialiai sukurtas „vaflinis“ sauskelnių paviršius pagamintas tik iš natūralių medžiagų, turi mikroporas, kurios leidžia vaiko odelei kvėpuoti. Šis „kvėpuojantis“ audinys puikiai apsaugo vaiko odelę nuo sudirginimų ir paraudimų. Dėka to, kad vaiko odelė kvėpuoja, pilnai yra išsaugoma sauskelnių hipoalergija ir jie puikiai tinka vaikams, turintiems jautrią odelę, kuri linkusi alerginėms reakcijoms ir odos uždegimams. Sauskelnės „Merries“ pagamintos naudojant augalinius ekstraktus. Visas paviršius padengtas hipoalerginiu augalo Hamamelis ekstraktu, kuris neleidžia dirginti švelnios vaiko odos ir atsirasti uždegimams. Jis veikia taip pat gerai kaip kremas . Japoniškos sauskelnės ir kelnaitės „Merries“ yra švelnios ir minkštos, o kokybe nenusileidžia tikriems apatinukams.

Papildoma informacija

Prekės ženklas

MERRIES

Tipas

Sauskelnės

Vaiko lytis

Berniukams, Mergaitėms

Vaiko svoris

4-8 kg