Sauskelnės Whito S 4-8 kg 3h 66 vnt. - 4mama.lt prekės iš Japonijos

Sauskelnės Whito S 4-8 kg 3h 66 vnt.

SKU: 37603

21.89 20.89

Whito – naujos koncepcijos sauskelnės

Per gyvenimą mamytė keičia savo kūdikiui apie 6000 sauskelnių. Ateis diena, kai jam nebereikės sauskelnių, o dabar kas naujos sauskelnės liečiasi su švelnia kūdikio oda tik vieną kartą. Todėl kas kartą tai yra svarbus susitikimas. Tai ir yra „Nepia Whito“ sauskelnių koncepcija. Natūralios, patikimos, vienos iš 6000. Whito

Dygsniuota technologija, skirta suteikti kūdikiui didžiausią komfortą

Kiekis:

Kodas: 37603 Kategorija:

Sauskelnės Whito S 4-8 kg 3h 66 vnt. Svarbiausios bet kokių sauskelnių savybės tai – absorbcija ir oro pralaidumas. „Whito“ greitai sugeria drėgmę, tuo pat metu leidžiant odai pilnai kvėpuoti.“Whito“ turi išskirtinę dygsniuoto audinio technologiją. Jis turi gilius griovelius, kurie sugeria didelį kiekį drėgmės ir tuo pačiu tolygiai paskirsto jį per visą absorbuojamąjį sluoksnį, taip išvengiant pratekėjimų arba drėgmės susikaupimo ties viena vieta. Kūdikio odelė liečiasi tik su sausais kvadratėliais ir lengvai kvėpuoja veiklos ir miego laiku. Toks inovatyvus sugeriančio audinio ir lankstaus absorbuojančio įkloto išilgai grovelių panaudojimas, leidžia sauskelnėms puikiai prisitaikyti prie vaiko kūnelio. Priklausomai nuo vaiko aktyvumo ir amžiaus, „Whito“ siūlo sauskelnes nuo 3 iki 12 valandų. 3 valandų sauskelnes rekomenduojama naudoti dienos metu, kai vaikas būna aktyvus, 12 valandų sauskelnės tinka ilgam pasivaikščiojimui, kelionei ar miegui. Kelnaitės skirtos 12 valandų, kadangi jos nereikalauja dažno keitimo. Kelnaitėse kaip ir sauskelnėse audinys turi išskirtinę dygsniuoto audinio technologiją, kuri pasižymi absorbcija ir oro pralaidumu. „Whito“ kelnaičių elastingoje juostoje yra specialūs oro kanalai ir perforacija, kurie leidžia orui laisvai cirkuliuoti, kad vaikų oda aplink pilvą neperkaistų.

 

Naudojimas: išvyniokite švarias sauskelnes ir kruopščiai išskleiskite kraštelius, apsaugančius nuo pratekėjimo. Uždėkite sauskelnes vaikui. Simetriškai prispauskite dešinės ir kairės pusės lipnias juosteles ir patikrinkite ar tvirtai laikosi sauskelnės. Lipni užsegimo juostelė neturi liestis su vaiko odele.

 

Papildoma informacija

Prekės ženklas

WHITO

Tipas

Sauskelnės

Vaiko lytis

Berniukams, Mergaitėms

Vaiko svoris

4-8 kg