Sauskelnės-kelnaitės Merries M 6-10 kg 58 vnt. - 4mama.lt

Sauskelnės-kelnaitės MERRIES, M 6-11 kg, 58 vnt.

SKU: 30591

19.99

Japoniškos Merries sauskelnės – tai sauskelnės iš natūralaus pluošto, kvėpuojančios, minkštos ir itin gerai sugeriančios. Gamintojai panaudojo geriausias technologijas, kad šios sauskelnės taptų itin gerai sugeriančios, bet kartu plonos ir minkštos. Sauskelnės sukurtos taip, kad skystis patenka į specialų absorbuojantį sluoksnį ir nesiliečia su mažylio oda.

  • Išorinis sauskelnių sluoksnis kvėpuoja
  • Idealiai sugeria
  • Sugeriantis sluoksnis platus ir plastiškas
  • Nevaržo judesių, nespaudžia pilvuko ir kojyčių
  • Dvigubos apsauginės klostės apsaugo nuo pratekėjimo, bet nesukelia nepatogumo jausmo
  • Turi indikatorių, kuris parodo, kad laikas keisti sauskelnes
  • Skirtos vaikams  6-10 kg

Kiekis:

Kodas: 30591 Kategorija:

Sauskelnės-kelnaitės MERRIES M 6-10 kg 58 vnt. Sauskelnės-kelnaitės MERRIES ilgai išlaiko kūdikio užpakaliuką sausą, kadangi yra pagaminti iš natūralių, nekenksmingų audinių, kurie puikiai sugeria drėgmę. Kelnaitės idealiai tinka miegui, ilgiems pasivaikščiojimams ir kelionėms. Jos švelniai priglunda prie kūdikio kūnelio, neveržiant liemens ir nespaudžiant odos. Kelnaitės turi sistemą side up (sugeriamumas iš šonų), kuri apsaugo nuo pratekėjimo, kiek ilgai vaikas bejudėtų. Per visą kelnaičių paviršių yra minkšta punktirinė guma, kuri neleidžia kelnaitėms nuslysti, netgi esant labai aktyviam vaiko judėjimui. Plėšiamos šoninės siūlės, užsipildymo indikatorius ir juosta patogiai utilizacijai, padaro kelnaičių keitimo procesą greitu ir komfortišku. Kai dvi centrinės indikatoriaus juostelės tampa mėlynos, tai rodo, jog laikas pakeisti sauskelnes.

Naudojimas: išvyniokite švarias kelnaites ir kruopščiai išskleiskite kraštelius, apsaugančius nuo pratekėjimo. Užmaukite kelnaites vaikui. Kai indikatoriaus juostelės taps mėlynos, pakeiskite kelnaite

Papildoma informacija

Prekės ženklas

MERRIES

Tipas

Kelnaitės

Vaiko lytis

Berniukams, Mergaitėms

Vaiko svoris

6-11 kg