Sauskelnės GOO.N, L 9-14 kg, 54 vnt. - www.4mama.lt

Sauskelnės GOO.N, L 9-14 kg, 54 vnt.

SKU: 854909

18.99

GOO.N išskirtinumas – minkštas, purus vidinis paviršius, praturtintas vitaminu E, kuris skatina odos atsinaujinimą, todėl tinka kūdikiams, turintiems jautresnę odą. Tik gimęs mažylis daugiausiai laiko praleidžia gulėdamas ant nugaros. Akytas reljefas greitai ir patikimai sugeria skysčius ir maksimaliai sumažina sauskelnių paviršiaus plotą, besiliečiantį su mažylio oda. Sukurtos specialiai švelniai ir jautriai naujagimių odai – nesukelia alergijos.

Kiekis:

Kodas: 854909 Kategorija:

Vidinis sauskelnių sluoksnis suveltas iš medvilnės pluošto naudojant specialią technologiją, su specialiai skystoms išmatoms sugerti skirtomis skylutėmis ir yra anijoninis, todėl atstumia bakterijas ir mažina kvapų intensyvumą. Vidinis paviršius yra praturtintas natūraliu vitaminu E.
Užpildymo indikatorius primena tėveliams, kad metas keisti sauskelnes.
Šios sauskelnės yra kiek aukštesnės, platesnės jų apsauginės klostės, todėl tinka apvalesniems kūdikiams, taip pat tiems, kurie tuštinasi gausiau ir kuriems reikia rimtesnės apsaugos nuo pratekėjimų. Nepaisant to, kad jos sugeria tikrai daug, sauskelnės yra minkštos, plonos, švelnios ir laidžios oru

 

Papildoma informacija

Tipas

Sauskelnės

Vaiko lytis

Berniukams, Mergaitėms

Vaiko svoris

9-14 kg