Poras Sutraukianti Drėkinamoji Kaukė KOSE - 4mama.lt

Poras sutraukianti drėkinamoji kaukė su anglimi ir augaliniais ekstraktais KOSE COSMEPORT

SKU: 387902

4.95 3.29

Dėka kaukės sudėtyje esančių vaistinių augalinių estraktų iš Japonijos, sutraukiamos veido poros. Veikiant minėtiems ekstraktams aplink poras esanti oda patempiama, stiprinama, poros tampa mažiau matomomais. Tuo tarpu sudėtyje esanti natūrali anglis dėl savo absorbentinių savybių ištraukia nešvarumus iš porų. Sudėtyje esančios drėkinančios medžiagos: terminis vanduo ir glicerinas, palaiko natūralią odos drėgmės pusiausvyrą.

Kiekis:

Kodas: 387902 Kategorija:

Poras sutraukianti drėkinamoji kaukė KOSE COSMEPORT ,,Clear Turn“ su anglimi ir augaliniais ekstraktais (šviesinantis efektas), 1 vnt.

Dėka kaukės sudėtyje esančių vaistinių augalinių estraktų iš Japonijos, sutraukiamos veido poros. Veikiant minėtiems ekstraktams aplink poras esanti oda patempiama, stiprinama, poros tampa mažiau matomomais. Tuo tarpu sudėtyje esanti natūrali anglis dėl savo absorbentinių savybių ištraukia nešvarumus iš porų. Sudėtyje esančios drėkinančios medžiagos: terminis vanduo ir glicerinas, palaiko natūralią odos drėgmės pusiausvyrą. Veido oda atrodys šviežia, švari ir švytinti. Be kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir mineralinių aliejų.
Naudojimas: kaukę reikėtų naudoti ant švarios, nuvalytos veido odos. Išimkite kaukę iš atskiros pakuotės, paskleiskite ją ant veido taip, kad tarp odos ir kaukės neliktų oro burbuliukų ir laikykite 10 min. Nuimkite kaukę, o kosmetinės esencijos likučius įtrinkite į odą. Veidą patepkite kremu arba rinkitės kitą Jums įprastą veido priežiūros būdą.

Gamintojas: ,,Kose Co.“, 6-2 San-Chome, Nihonbashi, Chuo-ku, Tokyo-to, 103-8251, Japonija.