Veido kaukė su deimantais, MITOMO - 4mama

Veido kaukė su deimantais, MITOMO

SKU: 532304

1.89

Veiklioji medžiaga – deimantų milteliai, įsiskverbiantys į gilius epidermio sluoksnius, skatinantys ląstelių atsinaujinimą, suteikiantys odai švytėjimo ir išlyginantys jos spalvą.

Kiekis:

Kodas: 532304 Kategorija:

Medvilninė kaukė – servetėlė tinka visų tipų odos priežiūrai. Ji prisotinta kosmetikos esensijos, maitinančių ir drėkinančių ingredientų. Veiklioji medžiaga – deimantų milteliai, įsiskverbiantys į gilius epidermio sluoksnius, skatinantys ląstelių atsinaujinimą, suteikiantys odai švytėjimo ir išlyginantys jos spalvą. Kaukė tinka ne tik veido, bet ir rankų, kojų priežiūrai. Sudėtyje nėra alkoholio, parabenų, mineralinių aliejų, dažiklių.
Naudojimo būdas: kaukę reikėtų uždėti ant švarios, nuvalytos veido odos. Palikti 20-30 min. Nuimti kaukę, o jos likučius masažiniais judesiais įtrinti į odą arba kosmetiniu vatos tamponu pašalinti. Po procedūros odą patepti drėkinamuoju kremu.
Sudėtis: žiūrėti ant pakuotės.
Atsargumo priemonės: netinka naudoti pažeistos, sudirgintos odos priežiūrai. Atsiradus alergijos simptomams, nustoti naudoti priemonę. Negalima ant odos užteptos kaukės palikti nakčiai. Laikyti sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir aukštos temperatūros.