Riebalus šalinantis indų ploviklis KAO ,,CuCute" Vitamin Berry - www.4mama.lt

Riebalus šalinantis indų ploviklis KAO ,,CuCute“ Vitamin Berry

SKU: 335760

3.29

Priemonė puikiai nuplauna indus, daržoves ir vaisius. Dėka originalios KAO technologijos, produktas lengvai ir greitai pašalina riebalus net nuo plastikinių indų: riebalai suskaidomi į daugybę mažų dalelių ir iš karto pašalinami; pakanka tik vieno perbraukimo muiluota kempinėle.

Kiekis:

Kodas: 335760 Kategorijos: ,

KAO ,,CuCute“ riebalų šalinimo priemonė, skirta indų, daržovių ir vaisių plovimui, butelis 240 ml

Priemonė puikiai nuplauna indus, daržoves ir vaisius. Dėka originalios KAO technologijos, produktas lengvai ir greitai pašalina riebalus net nuo plastikinių indų: riebalai suskaidomi į daugybę mažų dalelių ir iš karto pašalinami; pakanka tik vieno perbraukimo muiluota kempinėle. Priemonė pasižymi antibakteriniu poveikiu. Be to, ši priemonė visiškai nekenksminga jūsų rankoms ir sveikatai, ja galima plauti net vaisius ir daržoves. Priemonė nepalieka jokių žymių ant indų. Sukurtas augalinės kilmės ir mineralinių medžiagų pagrindu. Be naftos chemijos ingredientų.
Naudojimas: plaunant indus į 1 l šilto vandens įlašinti 5 lašus priemonės. Norint sterilizuoti kempinę: užlašinti 10-20 lašų ant kempinės, išmuiluoti ją ir palikti iki kito naudojimo. Norint sterilizuoti pjaustymo lentelę: užlašinti 10-20 lašų ant kempinės, išmuiluoti ją ir po 20 min nuplauti vandeniu.

Gamintojas: Kao Corporation Ltd 1-14-10 NIHONBASHI KAYABA-CYU, CYUO-KU, TOKYO, Japonija.