Antibakteriniai skalbimo milteliai KAO ,,Attack" gėlių aromato. - 4mama

Antibakteriniai skalbimo milteliai KAO ,,Attack“ gėlių aromato.

SKU: 272911

7.89

Antibakteriniai skalbimo milteliai KAO skirti medvilniniams, lininiams ir sintetiniams audiniams, dėka sudėtyje esančių biologiškai aktyvių fermentų, pasižymi unikaliomis skalbimo savybėmis. Milteliai efektyviai ir kruopščiai išskalbia skalbinius.

Kiekis:

Kodas: 272911 Kategorijos: ,

Antibakteriniai skalbimo milteliai KAO skirti medvilniniams, lininiams ir sintetiniams audiniams, dėka sudėtyje esančių biologiškai aktyvių fermentų, pasižymi unikaliomis skalbimo savybėmis. Milteliai efektyviai ir kruopščiai išskalbia skalbinius. Specialiai sukurtos KAO sudėties dėka, miltelių dalelės labai greitai ištirpsta vandenyje, yra lengvai išskalaujamos jau pirmo skalavimo metu. Tokiu būdu taupomas vanduo, elektra bei laikas, skirtas skalbimui. Natūralaus vandens minkštiklio dėka audinys nepraranda savo spalvos, ant jo nelieka mineralinių miltelių dalelių, tad skalbiniai ilgiau išlieka kaip nauji. Naudojant nedidelį kiekį miltelių vieno skalbimo metu galima išskalbti didelį kiekį skalbinių, pašalinant nešvarumus ir kvapus net nuo sunkiai pasiekamų vietų, tokių kaip apykaklės ir rankogaliai. Sudėtyje esantys optiniai balikliai nepažeidžiant audinio struktūros ir spalvos veiksmingai ir švelniai pašalina įsisenėjusias dėmes. Sunaikina bakterijas, įskaitant ir tas, kurios džiovinant skalbinius patalpose sukelia nemalonų kvapą. Skalbiniai kvepės gėlių aromatu. Papildomai nėra reikalingas audinių minkštiklis, kadangi jo jau yra šios priemonės sudėtyje. Labai ekonomiška, nes yra koncentruota priemonė.
Rekomenduojamas dozavimas: skalbiant skalbimo mašinoje, įberti į vandenį reikiamą kiekį miltelių (30 l vandens – 25 g miltelių). Skalbiant rankomis į 4 l vandens dedamas vienas arbatinis šaukštelis miltelių (3 g). Siekiant geresnio efekto, rekomenduojama skalbti 30-40 °С vandenyje.