Universali dezinfekcinė valymo priemonė KAO ,,Quick Le“, žaliosios arbatos kvapo - 4mama

Universali dezinfekcinė valymo priemonė KAO ,,Quick Le“, žaliosios arbatos kvapo

SKU: 276421

5.49

Antibakterinė priemonė, skirta kambarių valymui, pašalina riebalus, purvą, dezinfekuoja ir panaikina iki 99 % bakterijų. Nuvalykite šia priemone savo valgomojo stalo paviršių prieš ir po valgio ir tokiu būdu apsaugokite savo artimuosius nuo bakterijų!

Kiekis:

Kodas: 276421 Kategorijos: ,

Universali dezinfekcinė valymo priemonė namams KAO ,,Quick Le“, žaliosios arbatos kvapo, purškiklis 300 ml

Antibakterinė priemonė, skirta kambarių valymui, pašalina riebalus, purvą, dezinfekuoja ir panaikina iki 99 % bakterijų. Nuvalykite šia priemone savo valgomojo stalo paviršių prieš ir po valgio ir tokiu būdu apsaugokite savo artimuosius nuo bakterijų! Priemonė naudojama sanitariniais tikslais, siekiant pašalinti riebalus nuo valgomojo stalo, virtuvės plautuvių, stalviršių, šaldytuvo vidinių paviršių ir mikrobangų krosnelių. Priemonė taip pat tinkama pašalinti riebius pirštų antspaudus nuo baldų, spintelių, langų ir veidrodžių, telefonų ekranų, elektronikos ir apšvietimo įrangos; žaislų apdirbimui. Subtilaus žaliosios arbatos aromato. Pagaminta visiškai iš natūralių medžiagų, todėl ji saugi Jūsų odai ir sveikatai.
Naudojimas: užpurkšti priemonės ant užteršto paviršiaus (1 m2 pakanka 6 dozatoriaus paspaudimų), nuvalyti sausu audiniu. Žaislus ir priemones, kurios liečiasi su maistu, po naudojimo reikia perplauti vandeniu. Po naudojimo vandeniu nusiplauti rankas.
Dėmesio! Priemone nerekomenduojama valyti medinių baldų, sienų plokščių ir kitų paviršių, sugeriančių vandenį. Nenaudoti vario, žalvario, automobilių dažų ir lako dangos, odos ir LCD ekranų bei plazminių ekranų valymui.

Gamintojas: Kao Corporation Ltd 1-14-10 NIHONBASHI KAYABA-CYU, CYUO-KU, TOKYO, Japonija.