KAO ,,Haiter“ chloro pagrindu pagamintas vonios kambario valiklis nuo pelėsio - www.4mama.lt

KAO ,,Haiter“ chloro pagrindu pagamintas vonios kambario valiklis nuo pelėsio

SKU: 222824

5.49

Putojanti valomoji priemonė pašalins pelėsį ir užkirs tolimesnį jo veisimąsi tiek vonioje, tiek virtuvėje. Priemonė skirta valyti sienas, guminius sandariklius, plytelių siūles, įvairaus tipo lubas, dušo žarnas, guminius kilimėlius, stiklo ir plastiko paviršius.

Kiekis:

KAO ,,Haiter“ chloro pagrindu pagamintas vonios kambario valiklis nuo pelėsio, purškiklis 400 ml

Putojanti valomoji priemonė pašalins pelėsį ir užkirs tolimesnį jo veisimąsi tiek vonioje, tiek virtuvėje. Priemonė skirta valyti sienas, guminius sandariklius, plytelių siūles, įvairaus tipo lubas, dušo žarnas, guminius kilimėlius, stiklo ir plastiko paviršius. Priemonė pasižymi sudėtyje esančiomis lipniomis medžiagomis, tvirtai prilimpančiomis prie vertikalių paviršių ir tokiu būdu pašalinančiomis pelėsį, stabdančiomis tolimesnį jo veisimąsi. Dezinfekuojančio poveikio. Naujausių technologijų pagrindu pagaminta priemonė efektyviai pašalina nemalonų pelėsio skleidžiamą kvapą.
Naudojimas: dėmesio! Nerekomenduojama valyti šepečių, pagamintų iš vilnos, taip pat medienos, emalio, aliuminio ir vario gaminių. Pasukti kamštelį taip, kad ženkliukas ▲ būtų ties hieroglifu «出». Priemonę purkšti 10 cm atstumu nuo pelėsinio paviršiaus.

Gamintojas: Kao Corporation Ltd 1-14-10 NIHONBASHI KAYABA-CYU, CYUO-KU, TOKYO, Japonija.