KAO ,,Haiter“ purškiama putojanti, dezinfekuojanti ir balinanti virtuvės priežiūros priemonė - 4mama

KAO ,,Haiter“ purškiama putojanti, dezinfekuojanti ir balinanti virtuvės priežiūros priemonė

SKU: 733801

5.99

Priemonė naudojama sanitariniais tikslais, siekiant nuvalyti, dezinfekuoti ir pašalinti nemalonų kvapą nuo bet kokių virtuvės paviršių ir indų.

Kiekis:

KAO ,,Haiter“ purškiama putojanti, dezinfekuojanti ir balinanti virtuvės priežiūros priemonė, purškiklis 400 ml

Priemonė naudojama sanitariniais tikslais, siekiant nuvalyti, dezinfekuoti ir pašalinti nemalonų kvapą nuo bet kokių virtuvės paviršių ir indų. Sudėtyje yra chloro. Puikiai balina virtuvinius rankšluosčius, staltieses ir servetėles. Dezinfekuoja virtuvės paviršius, pjaustymo lentas, naudojamas šaldytuvui nuplauti. Priemonė puikiai valo, balina ir dezinfekuoja puodelius ir šaukštus. Tinka naudoti valant kanalizacijos vamzdžius. Sudėtyje esantis baliklis pašalina nemalonius kvapus ir apsaugo nuo mikrobų, sukeliančių žarnyno infekcijas, dauginimosi. Įmontuoto purkštuko dėka, priemonė naudojama labai taupiai.
Naudojimas:
1. Atidarykite purkštuko dangtelį, pasirinkdami ,,atvirą“ padėtį. Nepriartinkite purkštuko antgalio prie veido.
2. Ant pasirinkto paviršiaus priemonę purškite 10 cm atstumu.
3. Siekiant dezinfekuoti ir pašalinti nemalonų kvapą, užpurkštą priemonę palikite 5 min, tik dezinfekuoti – 2 min. Kruopščiai praskalaukite indus 30 sekundžių po tekančio vandens srove.
4. Panaudojus priemonę, uždarykite dangtelį, pasirinkus padėtį ,,uždaryti“.
Naudojama plastikinių (be melanino), nerūdijančio plieno, silikono, nailono, dirbtinio marmuro, keramikos, medžio, bambuko paviršių ir indų apdirbimui. Netinka metalinių, plastikinių, lakuotų paviršių bei vilnonių gaminių priežiūrai. Vengti priemonės patekimo ant marmurinių paviršių. Nenaudoti kartu su kitomis valymo priemonėmis.

Gamintojas: Kao Corporation Ltd 1-14-10 NIHONBASHI KAYABA-CYU, CYUO-KU, TOKYO, Japonija.