Putojanti vonios dezinfekavimo ir valymo priemonė LEC - 4mama

Putojanti vonios dezinfekavimo ir valymo priemonė LEC

SKU: 42186

6.29

Priemonės, skirtos vonios kambario priežiūrai, veiksmingumas ir paprastas naudojimas maloniai Jus nustebins. Valomosios putos akimirksniu nuvalo ir dezinfekuoja vonią, grindis ir sienas, pašalina nešvarumus ir muilo apnašas nuo plytelių, suteikia blizgesio vonios aksesuarams ir santechnikos įrenginiams.

Kiekis:

Putojanti vonios dezinfekavimo ir valymo priemonė LEC, purškiklis 380 ml

Priemonės, skirtos vonios kambario priežiūrai, veiksmingumas ir paprastas naudojimas maloniai Jus nustebins. Valomosios putos akimirksniu nuvalo ir dezinfekuoja vonią, grindis ir sienas, pašalina nešvarumus ir muilo apnašas nuo plytelių, suteikia blizgesio vonios aksesuarams ir santechnikos įrenginiams. Dėka unikalios sudėties formulės, kurios pagrindas šarminis vanduo su neigiamai įkrautais jonais, priemonė puikiai nuvalo netgi sunkiai pašalinamus nešvarumus ir kalkių apnašas.
Naudojimas: pasukite kamštelį taip, kad jis būtų ,,ON“ padėtyje, užpurkškite priemonės ant nešvaraus paviršiaus (1 m2 pakanka 6 dozatoriaus paspaudimų), nuvalykite drėgnu minkštu audiniu ar servetėle. Valant didelius nešvarumus, rekomenduojama po priemonės užpurškimo ant paviršiaus, palaukti 30 sekundžių. Po naudojimo kamštelį uždarykite – pasukite taip, kad jis būtų padėtyje ,,OFF“.

Gamintojas: LEC Inc Nihonbashi-Yasuda-Sky Gate Bldg., 3-15-1 Nihonbashi – Hamacho, Chuo-Ku, Tokyo, Japonija.