Apie 4mama.lt

4MAMA siūlo vieną didžiausių japoniškų prekių pasirinkimą už konkurencingą kainą. Visos 4MAMA siūlomos prekės atkeliauja tiesiogiai iš Japonijos gamintojų – taip užtikrinama nepriekaištinga kokybė ir prekių originalumas. Kadangi iš Japonijos vežame prekes, skirtas ir vidinei rinkai, nerizikuojate gauti nekokybiškų, padirbtų prekių.
Prekių asortimente rasite kokybiškų japoniškų sauskelnių pasirinkimą: esame vieni didžiausi sauskelnių “Moony” tiekėjai Lietuvoje. Prekiaujame higienos prekėmis, skirtomis jautriai mažylio odai bei nepamirštame pasirūpinti mamytėmis: joms siūlome įvairios japoniškos kosmetikos, higienos prekių. Puiki mamos ir mažylio savijauta prasideda nuo sveikos namų atmosferos: mūsų parduotuvėje rasite itin platų japoniškos buitinės chemijos pasirinkimą, sukurtą atsižvelgiant į mažylio sveikatą bei poreikius.

4MAMA veikia Jūsų patogumui: prekių galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje arba fizinėje parduotuvėje pačiame miesto centre – Jasinskio gatvėje. Užsakymus už 50 eurų ir daugiau pristatysime nemokamai jau sekančią darbo dieną! Jums pageidaujant, užsakymus galima atsiimti ir jau tą pačią darbo dieną fizinėje parduotuvėje, puikiai pritaikytoje skubantiems mažylių tėveliams – parkavimo aikštelėje visada rasite vietos savo automobiliui,  o į pačią parduotuvę galėsite patekti su vežimėliu be jokių kliūčių!

4MAMA – kokybiškos prekės mažyliams bei jų mamoms iš Japonijos