Sauskelnių mokyklėlė

5 pamoka – kaip išmesti sauskelnes?

Kadangi sauskelnės keičiamos daug kartų per dieną, namuose gali atsirasti nemalonus nešvarių sauskelnės kvapas. Kaip tėvai išmeta sauskelnes? Sužinokime, kaip išmesti nešvarias sauskelnes ir kaip susidoroti su nemaloniu kvapu.

Kaip išmesti sauskelnes?

Šlapimas

Užsegamų sauskelnių atveju suvyniokite sauskelnes iš priekinės pusės taip, kad nešvari dalis būtų ritinio viduje ir pritvirtinkite ritinį lipniomis dėtalėmis iš dešinės ir kairės pusės.

Jei naudojate sauskelnes-kelnaites (užmaunamas sauskelnes), suvyniokite jas nugara (prie kurios pritvirtinta juosta) nukreipta žemyn, patraukite juostelę nugarinėje pusėje ir apvyniokite juosta aplink suvyniotas sauskelnes, kad jos laikytųsi.

Išmatos

Prieš išmesdami sauskelnes, išmeskite išmatas į tualetą.

Jei išmatos yra minkštos ar kitais atvejais, kai išmatos prilipo prie sauskelnių ir jų negalima pašalinti, suvyniokite sauskelnes taip, kad nešvari dalis liktų ritinio viduje, ir pritvirtinkite ritinėlį lipnia juostele.

Kaip susidoroti su kvapu?

Naudotos sauskelnės skleidžia nemalonų kvapą. Namuose geriau turėti šiukšliadėžę tik sauskelnėms. Jei blogas kvapas jus erzina net išmetus sauskelnes į šiukšliadėžę, blogą kvapą galite sumažinti jeigu prieš išmesdami sasuskelnes įvyniosite į plastikinį maišelį ar laikraščio gabalėlį.

1 thoughts on “5 pamoka – kaip išmesti sauskelnes?

Parašykite komentarą