Sauskelnių mokyklėlė

Kuo skiriasi sauskelnės maudynėms nuo paprastų sauskelnių?

Nedaug žmonių žino, kas yra sauskelnės maudynėms. Šiuolaikiniai tėvai nuo pirmųjų mažylių gyvenimo mėnesių stengiasi pratinti savo kūdikius prie vandens. Ir tai yra puiku! O kad užsiėmimai vyktų be nemalonių staigmenų, reikia įsigyti specialias maudynėms skirtas sauskelnes. Skirtumas nuo paprastų yra reikšmingas!

Kelnaitės vandens žaidimams yra nepakeičiamas dalykas lankantis baseine arba vandens parke. Šios sauskelnės-kelnaitės yra specialiai sukurtos žaisti vandenyje, jos neišsipučia po vandeniu dėl plonos sugeriančios struktūros.

Geriausios sauskelnės maudynėms yra pagamintos specialiai naudojimui vandenyje. Išorinis sluoksnis pagamintas iš vandeniui atsparaus, labai plono, patvaraus audinio. Tai neleidžia vandeniui prasiskverbti į kirkšnies sritį.

Kelnaitės turi ergonominę formą, nesusiglamžo ir neslysta. Net ir šlapios jos neišsipučia ir apsaugo nuo pratekejimų, tai suteikia kūdikiui ypatingo komforto ir nevaržo judesių. Sauskelnės-kelnaitės maudynėms yra tokios pat patikimos bei patogios kaip ir įprastos sauskelnės. Kelnaitės tvirtai priglunda prie pilvuko ir kojyčių. Užmauti jas labai paprasta ir patogu. Lengvai ir nusiima, reikia tik suplėšyti juosmens šonus.

Ryškus dizainas leis išlaikyti kūdikį akiratyje, jei jau šiek tiek pasitikite juo ir leidžiate savarankiškai priėiti prie vandens. Kelnaičių spalvų dizainas specialus berniukams ir mergaitėms, tarsi maudymosi kostiumėlis. Pavyzdžiui, Moony kelnaitės berniukams puoštos žuviuko Nemo atvaizdais iš populiaraus animacinio filmo. Mergaičių kelnaitės yra su Ariel atvaizdu iš „Undinėlės“.

Sauskelnės maudynėms pasirenkamos griežtai pagal dydį. Tik tokiu atveju galima garantuoti, kad jie bus tinkamai prigludę ant judančio vaiko.

Pakuotėje yra 3 vnt., būtinai su savimi turėkite papildomą porą, kadangi kelnaites maudynėms nerekomenduojama naudoti ilgą laiką. Taip pat nerekomenduojama naudoti jas kaip įprastas sauskelnes.

Jei kūdikiui patinka maudynės, bet jis dar neišmoko kontroliuoti savo fiziologinių poreikių, neturėtumėte atimti iš jo plaukimo ežere, jūrose, baseine arba vandens parke džiaugsmo. Dabar jūs tiksliai žinote, kuo sauskelnės maudynėms skiriasi nuo paprastų sauskelnių. Prisiminkite, kad jie yra šiek tiek mažesnio dydžio ir pagaminti iš kitų medžiagų, tačiau puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją. Jokiu būdu maudynėms nenaudokite paprastų sauskelnių, net kaip laikiną priemonę! Tai gali sukelti tragiškų pasekmių.

Parašykite komentarą