Sauskelnių mokyklėlė

3 pamoka – kaip pakeisti užmaunamas sauskelnes-kelnaites?

Užmaunamas sauskelnes (sauskelnes-kelnaites) galima labai lengvai pakeisti, jas reikia tiesiog užmauti kaip įprastas apatines kelnaites. Kadangi šiame etape mažyliai jau sugeba aktyviai judėti, svarbu greitai ir teisingai pakeisti sauskelnes. Išmokime greitai ir teisingai pakeisti (užmauti) sauskelnes, net kai jūsų kūdikis mojuoja rankytėmis ir kojytėmis.

Paruoškite sauskelnes

Išimkite iš pakuotes naujas sasukelnes-kelnaites. Tam, kad išskleisti saskelnes-kelnates įkiškite ranką. Be naujų sauskelnių-kelnaičiu, paruoškite drėgnas servetėles ir maišelį panaudotoms sauskelnėms išmesti. Sauskelnių keitimas vyks sklandžiai jei viskas ko jums reikia bus vienoje vietoje, pavyzdžiui, krepšelyje arbe dėžutėje.

Paguldykite kūdikį arba suteikite jam galimybę tvirtai ir saugiai stovėti

Jei jums patogiau keisti sauskelnes kai kūdikis guli, paguldykite jį ant nugarytės. Jei mažylis jau gali tvirtai stovėti, sauskelnes galite pakeisti jam saugiai stovint. Tokiu atveju leiskite vaikui laikytis už jūsų arba keiskite sauskelnes ten, kur mažylis galėtų stovėti laikytisuž ko nors.

Bet kuriuo atveju po apačią geriau pakloti rankšluostį ar vienkartinę paklodę.

Pakeiskite sauskelnes

Nuimkite nešvarias sauskelnes, traukdami jas žemyn arba nuplėšdami pagal sujungimo linijas dešinėje ir kairėje sauskelnių pusėse. (Sujungimo linijos gali būti lengvai suplėšytos aukštyn arba žemyn). Nuvalykite kūdikio odą servetėlėmis.

● 3-1

Įkiškite rankas į tarpus, kad praplėstumėte juosmenį ir įkiškite kūdikio kojytes į joms skirtas angas.

● 3-2

Nesvarbu, kūdikis guli, ar stovi, po vieną įkiškite kūdikio kojytes į joms skirtas angas.

Pastaba: lipni juostelė yra nugaros pusėje.

● 3-3

Patraukite sauskelnes aukštyn, kol užsidengs mažylio bamba.

● 3-4

Patikrinkite, ar tinkama padėtį turi vidinės gumytės ir raukšlės išorinėje sauskelnių pusėje. Patraukite sauskelnes aukštyn ir patikrinkite bendrą jų formą. Sauskelnių keitimas atliktas sėkmingai.

Berniuko tėvai turi būti atsargūs dėl jo varputės krypties!

Berniuko varpa gali būti nukreipta į viršų, kai uždedate jam sauskelnes. Dėl to šlapimo srovė bus nukreipta į viršu, ant vaiko pilvo. Uždėję berniukui sauskelnes, patikrinkite viduje, ar jo varputė nukreipta žemyn.

1 thoughts on “3 pamoka – kaip pakeisti užmaunamas sauskelnes-kelnaites?

Parašykite komentarą