Sauskelnių mokyklėlė

Atpratinimas nuo sauskelnių

Norite savo mažylį atpratinti nuo sauskelnių bet nežinote kada ir kaip tai padaryti, kad nei Jūs, nei Jūsų atžala nepatirtų bereikalingo streso? Jei taip, pirmiausia pradėkite ieškoti ženklų, kad mažylis tam jau pasiruošęs – geba sėdėti ir vaikščioti, demonstruoja savarankiškumą ir kiek atsitraukia, kai ruošiasi pripildyti sauskelnes taip parodydamas, kad šį veiksmą atlieka sąmoningai.

Svarbu pastebėti ar vaikas domisi, kaip reikia naudotis tualetu ir duoda ženklą, jei jo sauskelnės yra pilnos. Tai pagrindiniai rodikliai,
leidžiantys suprasti, kad Jūsų atžala jau pasiruošusi palaipsniui atsisveikinti su
sauskelnėmis ir pereiti prie puoduko ar tualeto. Svarbu, kad pratindami savo mažylį prie puoduko jo neišgąsdintumėte ir pernelyg jam neįkyrėtumėte per dažnai sodindami jį ant puoduko. Rekomenduojama tai daryti prieš ir po miego ar prieš kažkur išeinant. Taip pat svarbu neblaškyti vaikelio – kai jis atlikinėja savo reikalus su juo nežaiskite, bet pagirkite ir pasveikinkite, jei visas procesas įvyksta sklandžiai. Jokiu būdu nebarkite savo mažylio, jei jam nepasiseka ir priminkite, jog kitą kartą tikrai pavyks! Kad pereinamasis laikotarpis būtų lengvesnis, siūlome jūsų mažyliams pabandyti sauskelnes atprastukes! Jų išskirtinumas slypi sugeriamajame kelnaičių sluoksnyje, kuris po šlapinimosi tam tikrą laiką išlieka drėgnas ir tik po kurio laiko išdžiūsta. Per tą laiką vaikas jaučia menką diskomfortą, rodantį, kad reikia pasiprašyti ant puoduko. Sauskelnės gaminamos iš natūralios, minkštos, itin elastingos naujos kartos Soft Retch medžiagos, kuri puikiai praleidžia prakaitą ir neleidžia odai sušusti, o platus absorbcinis sluoksnis sauskelnėse, užtikrina patikimą absorbciją net ir mažylio miego metu.

Parašykite komentarą