Patarimai

Ką jaunieji tėveliai turėtų žinoti apie sauskelnes?

Sauskelnės – tai pirmieji naujagimio drabužėliai.

Sauskelnės yra pirmieji naujagimio drabužėliai. „4mama“ japoniškų sauskelnių kokybė teikia džiaugsmo kūdikiams, o tėveliams padeda taupyti ir mėgautis atokvėpio akimirkomis. Japoniškos sauskelnės puikiai atlieka pagrindines funkcijas:

  • Saugo kūdikio odelę;
  • Saugo kūdikio drabužius ir patalynę;
  • Sugeria skystį ir sukuria apsauginę kliūtį kūdikio odelei.

Tinkama ir patogi erdvė sauskelnių pakeitimui – tai komfortas ir saugumas.

Sauskelnės naujagimiui keičiamos mažiausiai penkis kartus po pasišlapinimo ir du kartus po rimtesnio reikalo per dieną. Svarbu, kad kambaryje, kuriame mažylį tenka išrengti, nebūtų skersvėjų ir būtų šilta. Vieta, skirta sauskelnių keitimui yra pritaikoma ir kūdikio perrengimui, ji turi būti patogi tiek Jums, tiek mažyliui. Patartina įsigyti arba įsirengti vystymo stalus, kurie dažniausiai yra komplektuojami su minkštu vystymo čiužinuku arba vystymo lenta kūdikiams. Pasirinkite stalą pagal savo ūgį – aukštis Jums turėtų būti patogus! Svarbiausia, kad stalas užtikrintų saugumą kūdikiui, turėtų apsaugas. Atminkite, mažyliai yra judrūs! Niekada nepalikite vaiko vieno, kol jis yra ant persirengimo stalo.

Tinkamai parinktos ir uždėtos sauskelnės – tai gera vaiko fizinė būklė ir puiki savijauta.

Pirmiausia reikia tinkamai parinkti sauskelnių dydį, nuo dydžio priklauso skysčio pralaidumas per sauskelnės šonus. Ant sauskelnių pakuotės įvardintas svoris arba numeris turi sutapti su kūdikio svoriu. Keičiant sauskelnes, niekada nekelkite kūdikio kojyčių, reikia pakelti užpakaliuką, nuimti panaudotas sauskelnes ir padėti naujas po sėdmenimis. Uždėjus sauskelnes patikrinama, ar neužsilenkę krašteliai ir ar jos neveržia kūdikio odelės. Sauskelnes patartina visada keisti prieš maitinimą. Jeigu maitinimo metu vaikelis nusprendžia, kad metas atlikti „stipresnį reikalą“, tai po maitinimo sauskelnės pakeičiamos dar kartą.

Ekologiškumas, „kvėpuojančios“ medvilnės pluošto juostelės prie juosmens, minkštumas, forma nevaržanti kūdikio judesių – tai „4mama“ japoniškų sauskelnių privalumai, užtikrinantys mažylio komfortą. Išbandykite ir suteikite džiaugsmo sau ir savo mažyliui!

4-8 kg S (5)

6-11 kg M (13)

9-14 kg L (14)

12-22 kg XL (14)

13-35 kg XXL (9)

Sauskelnės-kelnaitės Whito M 7-10 kg 12val. 58 vnt.

Original price was: 24.99 €.Current price is: 20.99 €.

Sauskelnės GOO.N, NB 0-5 kg, 90 vnt.

Original price was: 22.99 €.Current price is: 17.99 €.

Sauskelnės Moony NB 0-5 kg, 76 vnt.

Original price was: 20.99 €.Current price is: 16.99 €.

Sauskelnės jautriai odai GOO.N PLUS NB 0-5 kg, 76 vnt.

Original price was: 24.99 €.Current price is: 19.99 €.

Parašykite komentarą