Patarimai

Vaikutis plauna rankytes pats!

Vaikutis plauna rankytes pats!

Taip jau yra, kad mažyliai su pasauliu susipažįsta tiesiogiai jį užuosdami, ragaudami ir savomis rankomis jusdami kas ir kaip jame vyksta. Taip jie kaip magnetai pradeda traukti visokiausius nešvarumus, mikrobus ir bakterijas, todėl ypatingai svarbu yra išmokyti savo vaikelį laikytis higienos reikalavimų ir taisyklingai plautis rankas. Taigi, misija švarios rankos, pirmyn!
Bakterijų negalime nei pamatyti, nei užuosti, bet žaidimo forma galime paaiškinti mažyliui, kaip jos plinta ir kodėl. Pvz., jei norite vaizdžiai parodyti kaip visi nešvarumai ant mūsų rankų atrodo, kaupiasi ir keliauja, galite apibarstyti savo mažylio ranką blizgučiais ir paaiškinti, kad tai yra tie nematomi nešvarumai ant rankų. Kai vaikelis palies stalą, kėdę, drabužius ar jūsų ranką matys, kaip lengvai blizgučiai plinta namuose. Tai bus ir žaidimas ir mažylio edukacija vienu metu.

Kad rankų plovimas taptų dar malonesnis ir smagesnis, siūlome išbandyti mūsų parduotuvėje esančias ,,Wacado”, ,,Saraya Arau” arba „Pigeon“ vaikiškas muilo putas ir muiliukus. Šios prausimo priemonės idealiai tinka kūdikių ir vaikų odai. Skirtos kasdieniam naudojimui: drėkiną odą, išlaiko drėgmę, apsaugo ją nuo virusų ir išorinių aplinkos veiksnių.

Parašykite komentarą